Jesteś w: Manager » Smak luksusu

Ekskluzywna podróż

16.08.2014 11:41  Smak luksusu
Ekskluzywna podróż Klasa Pierwsza jest najwyższą klasą w ofercie AIR FRANCE. Na pokładzie lotów dalekiego zasięgu goście klasy La Première są traktowani absolutnie wyjątkowo.

Dzięki zastosowaniu wielu udogodnień podróż samolotem zamienia się w obfitującą w miłe doznania, podniebną przygodę. Klasa Pierwsza AIR FRANCE zarezerwowana jest dla najbardziej wymagających klientów, dla których liczy się elegancja i prestiż. Pasażerowie mają do dyspozycji na paryskim lotnisku m.in. ekskluzywny, odrębny salon „La Première lounge”, gabinet odnowy „Biologique Recherche” i bezpłatne zabiegi w czasie oczekiwania na samolot. W trakcie podróży cały czas czuwa osobista asysta hostess – zarówno na ziemi, jak i w powietrzu.

Komfort szyty na miarę
W czasie lotu pasażerowie mają do dyspozycji przestronną, komfortową kabinę, wyposażoną w dwumetrowe, rozkładane łóżka z materacami. W kabinie La Première znajdziemy ponadto m.in. nastrojowe oświetlenie, wygodne szuflady, hipoalergiczne, wełniane koce i poduszki z pierza, materace, jedwabne piżamy (projektu Christiana Lacroix), kapcie oraz akcesoria podręczne. W czasie długiego lotu można skorzystać z funkcji masażu oraz bogatej oferty multimedialnej. Interaktywny ekran pozwala przeglądać ciekawe propozycje filmów, seriali telewizyjnych i programów dokumentalnych. Rozrywkę zapewnia również 25 kanałów muzycznych, 15 gier wideo oraz kursy językowe Berlitz. Ergonomiczne słuchawki marki Bose, o lekkiej konstrukcji, zapewniają wyjątkowe doznania dźwiękowe w czasie lotu. Po złożeniu łóżek do pozycji siedzącej kabina zamienia się w klimatycznie zaaranżowane wnętrze, przypominające małą kawiarenkę, w której pasażerowie mogą komfortowo prowadzić kameralne rozmowy.

Restauracja najwyższych lotów

Pasażerowie mają do wyboru wyśmienite francuskie dania z menu „à la carte”, przyrządzone przez światowej klasy szefów kuchni, wielokrotnie nagradzanych paryskich restauracji i rekordzistów w liczbie przyznanych gwiazdek Michelin. Specjalnością kuchni AIR FRANCE są dania przygotowane m.in. przez Jacques’a Le Divellec, Joëla Robuchon i Guy’a Martina. Długi lot uprzyjemni także szlachetny szampan, nagradzany w konkursie „Cellar in the Sky”, oraz karta win, nad którą czuwa Olivier Poussier – sommelier roku 2000. 

Pełen komfort
Z myślą o klientach VIP stworzono w Polsce jedyny w swoim rodzaju pakiet ekskluzywnych usług, udogodnień i korzyści. W Warszawie podróżni Klasy Pierwszej mają do wyboru transport limuzyną na lotnisko (do poczekalni Klasy Biznes) lub nocleg w hotelu. Goście La Première mogą korzystać ze specjalnej linii telefonicznej „Premium”, dedykowanej klientom VIP.
Doświadczeni konsultanci AIR FRANCE są do dyspozycji pasażerów we wszelkich sprawach związanych z przelotem (w szczególności usługa ta jest doceniana w przypadku opóźnionych lub odwołanych lotów). 
W Paryżu, każdy z pasażerów w asyście hostessy odwożony jest limuzyną po płycie lotniska prosto z salonu Klasy Pierwszej do samolotu. Na pokładzie podróżny witany jest przez kapitana i odprowadzany na swoje miejsce.
Za jeden przelot w Klasie Pierwszej pasażer gromadzi mile w ramach programu lojalnościowego Flying Blue, które uprawniają do 2 przelotów nagrodowych w Klasie Biznes po Europie. Za przelot w najwyższej klasie firma należąca do BlueBiz otrzymuje 1400 PLN zwrotu (=1400 punktów) oraz wiele innych udogodnień i korzyści.
Klasa La Première jest dostępna w przypadku lotów międzykontynentalnych AIR FRANCE odbywających się na trasach z Paryża do 24 miast na 4 kontynentach, między innymi do: Hongkongu, Seulu, Singapuru, Tokio, Kuala Lumpur, Nowego Jorku, Houston, Los Angeles, Waszyngtonu, Atlanty, Bostonu, São Paulo, Johannesburga, Bombaju, Dubaju i innych.
Pasażerowie Klasy Pierwszej mogą zabrać ze sobą trzy sztuki bagażu po 32 kilogramy każda, torbę na kije golfowe (do 32 kilogramów) oraz dwie sztuki bagażu podręcznego o łącznej wadze do 18 kilogramów.

AIR FRANCE KLM

Grupa AIR FRANCE KLM jest znaczącym graczem w branży transportu lotniczego
i niekwestionowanym liderem w obsłudze rejsów dalekiego zasięgu do i z Europy. Obecnie AIR FRANCE KLM może poszczycić się ponad 77 milionami pasażerów i transportem 1,4 miliona ton ładunków rocznie. Grupa obsługuje łącznie 243 porty lotnicze zlokalizowane w 103 krajach, a jej flota liczy 573 samoloty. Linie, posiadające porty macierzyste na lotniskach Paryż-Charles de Gaulle i Amsterdam-Schiphol, obsługują łącznie ogromną sieć połączeń. Grupa posiada również wiodący w Europie program lojalnościowy Flying Blue, liczący już ponad 21 milionów członków.
AIR FRANCE KLM wspólnie z partnerami – liniami Delta i Alitalia – tworzy największe transatlantyckie joint venture, które obsługuje ponad 250 lotów dziennie. AIR FRANCE i KLM należą do sojuszu SkyTeam, który zrzesza 19 przewoźników lotniczych. Za pośrednictwem SkyTeam pasażerowie zyskują szeroki dostęp do globalnej sieci połączeń – ponad 15,5 tysiąca lotów dziennie, do 1000 miejsc, w 187 krajach. Więcej informacji o AIR FRANCE KLM dostępnych jest na stronie: www.airfranceklm.com

(wog)

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

manager