Jesteś w: Manager » Rynek

MBA – lepiej być może

23.03.2011 12:54  Rynek
W kraju, w którym wszyscy mogą już być magistrami, dyplom MBA jest przepustką do stanowisk z wyższej półki. Choć badania pokazują, że studia te znacząco wpływają na szanse awansu i poziom zarobków, to wciąż wydają się w naszym kraju propozycją tylko dla wybranych. Możliwości zdobycia tytułu MBA jest jednak wiele, dlatego warto się z nimi zapoznać się  podczas MBA Event.
21 marca, startuje kolejna edycja tego wydarzenia on-line, skierowanego do osób zainteresowanych tematyką studiów MBA. Na stronie www.MBAEvent.pl znajdziemy programy studiów MBA dostępne na polskim rynku. Nie brakuje na niej szczegółowych opisów przedmiotów, informacji o kadrze dydaktycznej oraz zasadach rekrutacji i finansowania nauki. W przypadku pytań, przy każdej ofercie, użytkownik znajdzie przycisk umożliwiający automatycznie wysłanie maila do organizatorów danego programu. Bez wahania może zapytać o szczegóły oferty, możliwy rabat czy umówić się na spotkanie.
Porównanie programów ułatwi zaawansowana wyszukiwarka umożliwiająca zestawianie ze sobą, w formie czytelnej tabeli, poszczególnych programów m. in. według liczby godzin, kosztów programu, liczby absolwentów, wymagań rekrutacyjnych czy języków wykładowych. W tym roku po raz pierwszy dostępny jest również formularz zawierający kalendarium, dzięki któremu użytkownicy mogą zapisać się na dni otwarte, organizowane przez poszczególne uczelnie.
Wydarzeniu towarzyszy też konkurs organizowany wspólnie z serwisem ArchitekciKariery.pl. Osoby, które chcą świadomie kierować swoją karierą mogą wygrać indywidualne konsultacje z Doradcą w Karierze. W ramach dwugodzinnego spotkania omówione zostaną możliwe scenariusze rozwoju kariery. Doradca pomoże przeanalizować aktualne i zaplanować przyszłe wyzwania zawodowe. Ci, którym nie dopisze szczęście w konkursie będą mogli wygenerować na stronie specjalny rabat na usługi Architektów Kariery. Szczegółowe zasady konkursu dostępne są na stronie wydarzenia.
Platforma www.MBAEvent.pl będzie dostępna dla użytkowników od 21 marca do 22 kwietnia 2011 r.

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

manager