Jesteś w: Manager » Rynek

Škoda na medal

22.11.2017 16:06  RynekŠkoda na medal

 

Wszystko wskazuje na to, że Škoda Karoq podbije nasz rynek motoryzacyjny. Auto ma wszystkie atuty, które decydują o sukcesie na polskim rynku

 

Co tu dużo mówić – głównym argumentem, który decyduje o zakupie, jest design. A Karoq to pod tym względem jeden z najbardziej udanych modeli czeskiego producenta.

 

Projektanci twórczo rozwinęli pomysły znakomitego słowackiego designera Jozefa Kabaňa (autora m.in. bezkonkurencyjnej w swojej klasie Škody Superb i kapitalnej terenówki Kodiaq), który kilka miesięcy temu przeszedł do BMW. Pozostałe argumenty prosprzedażowe wyrażają cyfry: 4382 mm długości oznacza duże nadwozie jak na tej klasy kompaktowy SUV. Szerokość auta to 1841 mm, wysokość – 1605 mm, a rozstaw osi – 2638 mm. Nadwozie zapewnia dużo miejsca osobom siedzącym w drugim rzędzie.

1810 l może zmieścić bagażnik z tylną kanapą wyposażoną w system Varioflex, który radykalnie zwiększa funkcjonalność i możliwość aranżacji przestrzeni bagażowej. Kanapa składa się wtedy z trzech foteli, z których każdy da się niezależnie przesuwać, składać i zupełnie wyjmować.

 

30 rozwiązań Simply Clever przyczynia się do zwiększenia komfortu eksploatacji bez podwyższania kosztów. Do nowych rozwiązań należy między innymi elektrycznie zwalniany i odchylany zaczep holowniczy.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą częścią artykułu w najnowszym numerze Managera.

 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

manager