Jesteś w: Manager » Rynek

Platforma analityczna MicroStrategy 2019™ liderem Gartnera

09.06.2019 17:28  Rynek
  

MicroStrategy® Incorporated (Nasdaq: MSTR) wiodący na świecie dostawca analityki dla firm i oprogramowania mobilnego, w ostatnich dniach ogłosił, że platforma analityczna MicroStrategy 2019™ została najwyżej oceniona 
w czterech z pięciu przypadków biznesowych w raporcie Gartner, Inc. „Critical Capabilities for Analytics and Business Intelligence Platforms”.

 

Platforma MicroStrategy 2019™ uzyskała najwyższy wynik wśród narzędzi analitycznych oferowanych na rynku w czterech kategoriach: Agile, Centralized BI Provisioning, Governed Data Discovery, OEM or Embedded BI oraz Extranet Deployment. W kategorii Decentralized Analytics MicroStrategy 2019™ uplasowała się na drugiej pozycji. 

 

„Wyzwania jakie obecnie stoją przed branżą analityczną są ogromne. Narzędzia analityczne zbyt rzadko wyposażone są w odpowiedniej jakości rozwiązania do zarządzania danymi, a tradycyjne aplikacje BI nie są w stanie wspierać większości współczesnych przypadków biznesowych” - powiedział Michael J. Saylor, CEO w MicroStrategy Incorporated. 
„Wierzymy, że naszym klientom możemy zaoferować najbardziej zaawansowane i kompleksowe rozwiązanie na rynku. 
MicroStrategy 2019™ to efekt naszego wieloletniego doświadczenia - platforma stworzona została, aby sprostać najbardziej złożonym i wymagającym przypadkom oraz wykraczać poza dotychczasowe wykorzystanie rozwiązań BI 
w firmach. Dzięki MicroStrategy 2019™ nasi klienci mogą korzystać z możliwości, jakie daje HyperIntelligence™ - nowa klasa inteligencji biznesowej dla przedsiębiorstw. Dzięki temu rozwiązaniu dane w naturalny sposób pokazywane są natychmiast – bez żadnych kliknięć myszki - na ekranie, głosowo lub nawet na obiektywie aparatu. To idealne rozwiązanie dla każdej organizacji, która planuje rozpocząć transformację swojego biznesu oraz opierać decyzje i procesy na wiarygodnych danych” – dodał Saylor.  

 

Lider branży analitycznej

Z danych zgromadzonych przez Gartner Inc. wynika, iż MicroStrategy nie tylko systematycznie zwiększa swój udział w rynku, ale również wygenerowało w 2018 roku ponad 26% większy przychód w stosunku do roku ubiegłego. Dane te pokazują jak konsekwentnie firma realizuje założoną strategię rozwoju rozwiązań i aplikacji business intelligence.  „Głęboko wierzymy, że nasza pozycja na rynku rozwiązań analitycznych jest silnie skorelowana z uznaniem i zaufaniem jakimi nasi klienci oraz partnerzy darzą oferowane przez nas rozwiązania. Wierzymy, że na rynku jest jeszcze wiele organizacji, które chcą dostarczać swoim pracownikom narzędzia, dzięki którym lepiej zrozumieją oni cykl życia ich produktów. Dzięki Federated Analytics, Transformational Mobility i HyperIntelligence jest to możliwe” - powiedziała Marge Breya, Senior Executive Vice President and CMO, MicroStrategy Incorporated. „Sukces naszej firmy bezpośrednio powiązany jest z sukcesem naszych klientów. Wierzymy, że MicroStrategy 2019™ to nie tylko odpowiedź na obecne problemy z jakimi się zmagają, ale również szansa na wykorzystanie business intelligence jako podwalin do tworzenia nowoczesnej organizacji opierającej decyzje na rzetelnych danych.”

 

Platforma MicroStrategy 2019™

MicroStrategy 2019™ to pierwsza platforma do analityki dla przedsiębiorstw, która zapewnia dostęp do aktualnych informacji i danych w dowolnym momencie. Rozwiązanie to umożliwia łączenie i wyświetlanie informacji z ponad 200 źródeł danych przedsiębiorstwa. Więcej informacji dotyczących platformy dostępne jest na stronie internetowej. 

opr. Krystian Lis

__________________________________________________

Kalendarium

wrzesień 2019 r. 
I runda akceleracji dla startupów z regionu CEE organizowana przez MIT Enterprise Forum CEE - termin zgłoszeń: do 30 czerwca 2019 r.

http://manager.inwestycje.pl/rynek_manager/MIT-Enterprise-Forum-CEE-rozpoczyna-nabor-do-jesiennej-edycji-programu-akceleracyjnego;339263;0.html

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

manager