Jesteś w: Manager » Rynek

Operator Logistyczny Roku

18.12.2017 20:30  Rynek


Operator Logistyczny Roku

 

Piotr Sukiennik, dyrektor zarządzający na Europę Centralną FM Logistic, o tym, co składa się na sukces w tej branży oraz o innowacyjnych wdrożeniach

 

Podczas Gali Logistyki, Transportu i Produkcji miał pan powody do zadowolenia. Tego wieczoru FM Logistic zostało nagrodzone aż dwukrotnie. Firmie przypadły: Złote Godło Operator Logistyczny Roku 2017 oraz nagroda główna w plebiscycie na najlepszy produkt innowacyjny dla logistyki, transportu i produkcji.

Taki wieczór zdarza się tylko raz w roku. To rodzaj branżowego święta, które 7 grudnia 2017 r. zorganizowano już po raz 16. Gala Logistyki, Transportu i Produkcji jest dla naszej branży jednym z najważniejszych wydarzeń. Właśnie tego wieczoru zaprezentowano laureatów prestiżowych programów: Operator Logistyczny Roku, Supply Chain Designer oraz Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji. To jedyne tak szeroko zakrojone, niezależne badanie w obszarze łańcucha dostaw, które pozwala wyłonić najlepszych dostawców usług logistycznych, promować innowacyjną działalność operacyjną w zarządzaniu logistyką i produkcją oraz wskazać najciekawsze nowe produkty na rynku.

 

Przedstawiciele FM Logistic mieli co świętować, Złote Godło tego programu przypadło waszej firmie.

Chciałbym podkreślić, że to dla nas bardzo ważna nagroda, bo przyznana została głosami naszych klientów. I bardzo im za to dziękuję. To także potwierdzenie słuszności strategii działania naszej firmy, szczególnie dzisiaj, w czasach, gdy nasze otoczenie i warunki działania tak szybko się zmieniają. Potrafimy się do nich dostosować i skutecznie pracować na sukces naszych klientów. Jest to możliwe dzięki filozofii FM Logistic, według której DNA firmy stanowią jej pracownicy, mający wysokie kwalifikacje, umiejętność reagowania na potrzeby klientów i wyposażeni w innowacyjne technologie. Bez nich nie świętowalibyśmy dzisiaj tego sukcesu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą częścią artykułu w najnowszym numerze Managera.

 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

manager