Jesteś w: Manager » Rynek

Marek Orłowski kupuje akcje Adiuvo Investments

04.12.2017 07:33  Rynek
Za ponad 341 tys. zł kupiła w ostatnim czasie akcje Adiuvo Investments spółka Orenore, w szczególności poprzez którą Marek Orłowski kontroluje łącznie ponad 64% jej głosów. Niewykluczone, że główny akcjonariusz Adiuvo będzie skupował walory także w kolejnych dniach.

30 listopada br. został opublikowany raport bieżący Adiuvo Investments, który wskazał na nabycie 29 listopada br. przez spółkę Orenore 7 349 akcji. 28 listopada br. ukazał się natomiast raport o zakupie we wtorek 3 674 akcji. Walory zostały nabyte w transakcjach giełdowych po cenie 13,5 zł za sztukę (łącznie za blisko 150 tys. zł).

Przed rozpoczęciem ostatnich okresów zamkniętych dla zakupu akcji przez tzw. insiderów (związanych z raportami za 3Q 2017 r.) członkowie Zarządu Adiuvo Investments również nabywali akcje spółek grupy kapitałowej. Marek Orłowski poprzez spółkę Orenore kupił w październiku blisko 10 tys. akcji Adiuvo Investments po średniej cenie 19,39 zł (łączna wartość transakcji to prawie 193 tys. zł), a Anna Aranowska-Bablok we wrześniu 56 tys. akcji Airway Medix po średniej cenie 0,91 zł za walor.
 
Adiuvo Investments S.A. to notowana od 2015 r. na GPW w Warszawie spółka, koncentrująca swoje działania na rozwoju i komercjalizacji innowacyjnych projektów biomedycznych na rynkach międzynarodowych. Dzięki zapewnieniu ochrony własności intelektualnej, walidacji technologii w badaniach klinicznych oraz pozyskiwaniu certyfikatów dopuszczających produkty do obrotu na rynku Adiuvo jest w stanie komercjalizować projekty w różnorodnym modelu biznesowym i w skali międzynarodowej. Adiuvo inwestuje w projekty z segmentów well-being oraz medycyny cyfrowej. Wybiera projekty adresujące potrzeby wzmocnienia działań profilaktycznych, uczestniczenia pacjentów w procesie monitorowania stanu zdrowia i ich aktywnego udziału w leczeniu. W portfolio posiada 15 technologii, które przekładają się na ponad 30 produktów. 

opr. wogr
 
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

manager