Jesteś w: Manager » Rynek

Manager Magazin poleca: Huawei IP Club, 16 maja, hotel Westin, Warszawa

15.05.2019 16:20  RynekHuawei Enterprise Polska zaplanował na 16 maja br. w Warszawie kolejne spotkanie z cyklu IP Club. Celem wydarzenia jest budowanie otwartej, kooperacyjnej i współdzielonej platformy dla liderów opinii z branży IP.

Wyjątkowość IP Club organizowanego przez Huawei Enterprise wynika z faktu, że podczas każdego spotkania omawiane są najnowsze technologie, aktualne trendy i ich wpływ na świat biznesu – mówi Bartłomiej Anszperger, Network Solutions Sales Director w Huawei Enterprise Polska. – Ponadto, celem przedsięwzięcia Huawei jest tworzenie dla wiodących ekspertów i managerów IT platformy do wymiany opinii, poszerzenia kręgów biznesowych oraz omówienia bieżących tematów dla branży ICT dodaje Bartłomiej Anszperger.

W ramach najbliższego IP Club eksperci z Huawei zapoznają uczestników wydarzenia z nowościami produktowymi dla sieci Wi-Fi oraz WAN, oferującymi najwyższą jakość usług, a także centrum danych w chmurze, które stanowi rozwiązanie nowej generacji. Zostaną również omówione rynkowe case studies dotyczące ostatnich wdrożeń Huawei, m.in. u klienta będącego liderem polskiego rynku chemicznego, a także w jednej z dużych sieci sklepów spożywczych. Nie zabraknie także okazji do wymiany poglądów oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych. 

IP Club w Warszawie odbędzie się 16 maja br. w hotelu Westin przy ulicy Jana Pawła II 21. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny dostępny jest pod linkiem: http://bit.ly/2DuNqU4.

Wojciech Gryciuk

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

manager