Jesteś w: Manager » Rynek

Huawei zaproponuje nowe funkcje w aplikacji HiCare

15.05.2019 15:24  Rynek

Dostęp do forum Huawei, możliwość monitorowania statusu napraw czy wyszukiwanie sklepów, które mają w swojej ofercie urządzenia marki– to nowe funkcje, które już trafiły lub niebawem trafią do aplikacji HiCare, mobilnego serwisu dla użytkowników smartfonów Huawei.

Aplikacja HiCare ma w tej chwili 1,5 miliona zarejestrowanych użytkowników i prawie 8 milionów odsłon miesięcznie. Dynamiczny wzrost nastąpił w pierwszych 4 miesiącach tego roku, gdy przybyło niemal 870,000 nowych osób.Rosnąca popularność aplikacji wynika z bogatej oferty unikalnych korzyści, jakie otrzymują wyłącznie zarejestrowani w niej użytkownicy telefonów Huawei.


Korzyści dedykowane użytkownikom aplikacji to między innymi 90 dni na bezpłatną wymianę wyświetlacza w telefonach Huawei P30 i P30 Pro, zniżki pogwarancyjne na stłuczony ekran, informacje o specjalnych dniach serwisowych, kiedy klient płaci wyłącznie za części zamienne, a ich wymianę otrzymuje gratis, a także informacje o aktualizacjach oprogramowania (dostarczane wcześniej niż do niezarejestrowanych użytkowników).


- Aplikacja HiCare nieustannie się rozwija i rozrasta, cieszymy się, że dzieje się to tak dynamicznie. W czerwcu zaproponujemy użytkownikom nową opcję, mianowicie możliwość sprawdzania statusu naprawy urządzenia poprzez HiCare. Niedługo później pojawi się opcja ułatwiająca wyszukiwanie sklepów sprzedających urządzenia naszej marki– mówi Beata Bednarska, Senior Service Manager w Huawei Consumer Business Group.


Najnowsza funkcja w HiCare, udostępniona 12 maja, to dostęp do forum Huawei bezpośrednio z poziomu aplikacji. Obecność na forum umożliwia wymianę doświadczeń użytkowników związanych z produktami, uczestnictwo w dyskusjach, a także łatwiejszy dostęp do najnowszych informacji, promocji czy wydarzeń.


HiCare to autorska aplikacja Huawei, która zapewnia osobom korzystającym ze smartfonów Huawei mobilne wsparcie serwisowe. Jest pomocna nie tylko w szybkiej identyfikacji, ale także w realnym rozwiązywaniu problemów takich jak ewentualne awarie systemu, opóźnienia lub inne błędypojawiające się w urządzeniu – bez konieczności oddawania sprzętu do naprawy.


Aplikacja ułatwia też utrzymanie optymalnej wydajności smartfona– kontroluje poziom baterii, zużycie energii, kwestie związane z aparatem, wi-fi czy Bluetoothem. Z poziomu HiCare można również przeglądać aktualności o nowych produktach, promocjach serwisowych na naprawy pogwarancyjne, lokalizować najbliższy punktserwisowy i rezerwować termin naprawy, zamawiać kuriera, sprawdzać ceny części zamiennych, a także otrzymywać porady dotycząceużytkowania urządzenia. Poza tym, uruchomienie trybu naprawy w HiCare dodatkowo chroni prywatność danych użytkownika - uniemożliwia serwisantowi dostęp do prywatnych plików, kontaktów czy wiadomości, gdy smartfon znajdzie się w punkcie naprawy. Aplikacja zapewnia również wsparcie serwisu przez całą dobę i przez siedem dni w tygodniu poprzez live chat.

opr. Krystian Lis


Patronaty medialne miesięcznika Manager Magazin:

I Targi Export Expo (29-31 maja)
http://manager.inwestycje.pl/rynek_manager/I-Targi-Export-Expo-w-Polsce-8211-zaproszenie-dla-wystawcow-i-zwiedzajacych-29-31-maja-2019;338498;0.html

VIII edycja targów China Homelife Poland (29-31 maja)
http://manager.inwestycje.pl/rynek_manager/Zaproszenie-na-VIII-edycje-targow-China-Homelife-PolandChina-Machinex-29-31-maja-2019;338759;0.html

III edycja Kongresu Gospodarczego Europy Środkowo-Wschodniej (29-31 maja)
http://manager.inwestycje.pl/rynek_manager/Zaproszenie-na-III-edycje-Kongresu-Gospodarczego-Europy-Centralnej-i-Wschodniej-29-31-maja-2019;338784;0.html

I runda akceleracji dla startupów z regionu CEE organizowana przez MIT Enterprise Forum Poland - termin zgłoszeń: do 30 czerwca 2019 r.

http://manager.inwestycje.pl/rynek_manager/MIT-Enterprise-Forum-CEE-rozpoczyna-nabor-do-jesiennej-edycji-programu-akceleracyjnego;339263;0.html

VI Digital Money & Blockchain Forum, Uczelnia Łazarskiego w Warszawie (16 maja 2019)

 

http://manager.inwestycje.pl/eventy/VI-Digital-Money-amp-Blockchain-Forum-16-maja-Uczelnia-Lazarskiego-w-Warszawie;339258;0.html

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

manager