Jesteś w: Manager » Rynek

Firma Zebra Technologies prezentuje nowy, kompaktowy i szybki skaner prezentacyjny

22.10.2019 21:20  Rynek

Urządzenia z serii DS9300 zapewniają wyższy poziom obsługi klientów w sektorze handlu detalicznego i służbie zdrowia

 
Firma Zebra Technologies Corporation(NASDAQ: ZBRA) oferująca innowacyjne rozwiązania dla biznesu pozwalające uzyskać przewagę nad konkurencją, zaprezentowała dziś charakteryzujący się atrakcyjnym designem skaner prezentacyjny DS9300 przeznaczony dla firm z sektora handlu detalicznego i służby zdrowia. To niezawodne urządzenie działa wydajniej i pozwala zwiększyć poziom obsługi klientów.

 

Kompaktowy i ergonomiczny skaner prezentacyjny z serii DS9300 cechuje innowacyjny design, dzięki któremu urządzenie to pasuje do każdego pomieszczenia – od butiku przez restauracje fast-food po sklepy samoobsługowe. Intuicyjne w obsłudze oraz łatwe do wdrożenia i zarządzania skanery z serii DS9300 są wyposażone w zaawansowane technologie skanujące pozwalające odczytywać z opakowań kody drukowane lub elektroniczne niezależnie od warunków oraz cyfrowe znaki wodne Digimarc.

 

Urządzenia z serii DS9300 pozwalają skrócić czas oczekiwania w kolejce przy punktach sprzedaży dzięki wydajnej pracy i obsłudze technologii Electronic Article Surveillance (EAS) umożliwiającej automatyczną dezaktywację klipsów antykradzieżowych. 

 

Skanery z serii DS9300 są wyposażone w pakiet oprogramowania DataCapture DNA firmy Zebra obejmujący narzędzia do zwiększania produktywności, tworzenia aplikacji i poprawy widoczności, które upraszczają integrowanie i wdrażanie urządzeń Zebra oraz zarządzanie nimi. Rozwiązania te pozwalają klientom obniżyć całkowity koszt posiadania i zmaksymalizować produktywność pracowników.

opr. Anastasiia Lizanets

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

manager