Jesteś w: Manager » Rynek

Osiedle Forma na Pradze Południe wykupione już w 30%

20.10.2017 14:34  Rynek

Dom Development S.A., jeden z wiodących deweloperów na stołecznym rynku mieszkaniowym, po trzech kwartałach b.r. odnotował spektakularne wyniki, sprzedając łącznie 2926 lokali, o 45% więcej niż rok wcześniej. Na Osiedlu Forma, zlokalizowanym na Pradze Południe, od momentu uruchomienia sprzedaży zostało wykupionych już ponad 30% mieszkań. Osiedle Forma to kolejny sukces dewelopera i projekt, który łączy w sobie architekturę ze sztuką. Dodatkowo wyróżnia go 17-piętrowa dominanta z malowniczym widokiem na Warszawę.
 
„Osiedle Forma to nasz kolejny sukces, który cieszy się popularnością wśród klientów i odpowiada na ich potrzeby. Do tej pory sprzedaliśmy ponad 30% lokali. Mieszkania te projektowaliśmy z myślą o młodym pokoleniu, singlach, rodzinach dwuosobowych jak również z dziećmi. Wszystkie, zarówno dwu jak i trzy-pokojowe sprzedają się bardzo dobrze, co wynika z dobrze zaaranżowanej struktury i przestrzeni, a także lokalizacji osiedla - do centrum miasta dostaniemy się w zaledwie 10 minut. Funkcjonująca kładka rowerowa pod Mostem Łazienkowskim daje większe możliwości cyklistom, z kolei dzięki funduszom unijnym już dziś wiemy, że niebawem powstanie linia tramwajowa na Gocław, która zapewni mieszkańcom kolejną alternatywę transportu publicznego. Wielu z naszych klientów widząc potencjał osiedla Forma deklaruje zakup mieszkania w celach inwestycyjnych.” – powiedział Radosław Bieliński, Dyrektor Komunikacji oraz Rzecznik Prasowy w Dom Development S.A.

 

Osiedle FORMA położone u zbiegu ul. Ostrobramskiej i Motorowej na Pradze Południe to nowa inwestycja Dom Development S.A. Obecnie w ofercie klienci mają do wyboru łącznie 192 mieszkania w budynkach posiadających od 6 do 17 pięter oraz parking podziemny. Każdy znajdzie coś dla siebie. Koneserzy apartamentów z panoramicznym widokiem mają szansę nabyć jedno ze 123 mieszkań w 17-piętrowym budynku (budynek C). Z kolei na amatorów niższej zabudowy czeka 76 mieszkań w budynku o 6 piętrach (budynek D). Na terenie osiedla powstanie plac zabaw dla najmłodszych lokatorów, teren rekreacyjny, a w jego centralnej części oczko wodne wraz z rzeźbą pt. Forma - artysty, znanego m.in. z abstrakcyjnych murali oraz innych form streetartu.
„Tym, co wyróżnia Formę, oprócz elementów sztuki nowoczesnej wplecionych w krajobraz osiedla jest 17-piętrowa dominanta oferująca 123 mieszkania. Mieszkańcy dużych miast coraz śmielej marzą o wygodnym mieszkaniu na miarę ich portfela z pięknym widokiem na miasto. Nasze wyniki sprzedażowe, idące zgodnie z prognozami to potwierdzają. Już z 5. piętra rozpościera się piękny widok na centrum Warszawy i Stadion Narodowy, a z najwyższych kondygnacji na Wisłę i skyline stolicy.” – dodaje Radosław Bieliński.
 
Sukces Osiedla Forma, podobnie jak w przypadku innych inwestycji Dom Development S.A. jest doskonała lokalizacja. Do centrum z osiedla dojedziemy w ciągu 10 minut, ponadto jest ono bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. Już dziś wiemy, że Warszawa otrzymała dofinansowanie unijne, które zostanie przeznaczone m.in. na budowę linii tramwajowej na Gocław, co zapewni mieszkańcom dzielnicy, w tym również osiedla Forma alternatywny transport publiczny.

(opr. wogr)

 
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

manager