Jesteś w: Manager » O nas

Reklama

02.01.2011 15:30  O nas
Dyrektor Zarządzający

Lidia Garbaczuk
l.garbaczuk@managermba.pl

Dyrektor ds. Projektów Specjalnych
Andrzej Stiepanów
kom. 600 013 319
a.stiepanow@managermba.pl

Dyrektor Marketingu
Żaneta Dotka
kom. 502 302 015
z.dotka@managermba.pl

Back-Office Manager
Anna Pietrzak
kom. 693 540 650
a.pietrzak@managermba.pl

Senior Sales Manager
Aleksandra Koziejowska
kom. 507 139 757



Zespół:


Joanna Biedrzycka
kom. 501 373 813
j.biedrzycka@managermba.pl

Michał Garbaczuk
kom. 509 285 535
m.garbaczuk@managermba.pl

Wojciech Gryciuk
kom. 797 314 113
w.gryciuk@managermba.pl

Sylwia Zugaj-Hamera
kom. 728 906 077
s.zugaj@managermba.pl

Edyta Żebrowska
kom. 799 345 845
e.zebrowska@managermba.pl

 

Kontakt do Biura Reklamy: reklama@managermba.pl

 
Siedziba Redakcji
Wydawnictwo Business Magazine Manager Sp. z o.o.
PGE Narodowy
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
Lok.02.001.06 ( II piętro klatka  K10)

03-901 Warszawa

Kontakt:
tel. 22 295 92 20
biuro@managermba.pl

 
 
 
 
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz

manager