Jesteś w: Manager » O nas

Reklama

02.01.2011 15:30  O nas
Dyrektor Zarządzający
Tomasz Pawlak
t.pawlak@managermba.pl

Dyrektor Marketingu
Żaneta Dotka
kom. 502 302 015
z.dotka@managermba.pl

Senior Sales Manager
Aleksandra Koziejowska
kom. 507 139 757
a.koziejowska@managermba.pl

Zespół:

Joanna Biedrzycka
kom. 501 373 813
j.biedrzycka@managermba.pl

Michał Garbaczuk
kom. 509 285 535
m.garbaczuk@managermba.pl

Wojciech Gryciuk
kom. 797 314 113
w.gryciuk@managermba.pl

Michał Siergiejuk
kom. 728 215 270
m.siergiejuk@managermba.pl
 

Kontakt do Biura Reklamy: reklama@managermba.pl

 
Siedziba Redakcji
Wydawnictwo Business Magazine Manager Sp. z o.o.
ul. Rejsu 4 m. 2 
02-654 Warszawa

Kontakt:
biuro@managermba.pl

 
 
 
 
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

manager