Jesteś w: Manager » Real Estate

Populrne inwestycje Victorii Dom

25.07.2014 10:25  Real Estate
Warszawski deweloper Victoria Dom S.A. w ciągu pierwszych czterech miesięcy od wprowadzenia do oferty sprzedał już blisko 50% mieszkań na osiedlu Ogrody Targówek.

Z kolei z uruchomionej pod koniec kwietnia br. oferty domów jednorodzinnych Park Dworski II - nabywców znalazła ponad połowa z dostępnych w ramach pierwszego etapu 14 domów. Dużym zainteresowaniem cieszy się też najnowsza oferta mieszkań na osiedlu Viva Garden.

„Sprzedaż w ramach naszych nowych inwestycji jest bardzo dynamiczna. W przypadku projektu Ogrody Targówek, rozpoczętego w marcu br., w ciągu pierwszych 4 miesięcy sprzedaliśmy blisko 50% lokali. Z kolei z oferowanych w ramach pierwszego etapu 14 domów na osiedlu Park Dworski  II od końca kwietnia br. sprzedaliśmy ponad połowę z nich.” – stwierdziła Magdalena Rurarz, dyrektor działu sprzedaży i marketingu Victoria Dom S.A. Także najnowsza inwestycja mieszkaniowa Viva Garden cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów.  Budowa i sprzedaż mieszkań ruszyła w lipcu br.

„Tak duże zainteresowanie wynika z atrakcyjnych cen promocyjnych w początkowym okresie sprzedaży. Następnie, wraz z postępem budowy, mają miejsce kolejne podwyżki. Im wcześniej  tym cena atrakcyjniejsza – a różnica jest znaczna, więc Klienci chętnie korzystają z promocji.” – dodała Magdalena Rurarz.

W ramach inwestycji Ogrody Targówek do sprzedaży wprowadzonych zostało 111 mieszkań o metrażach od 25 do 66 mkw. W ofercie są lokale posiadające od 1 do 4 pokoi, przy czym przeważają dwu i trzy pokojowe. Większość lokali jest dostępna w ofercie MdM.

Z kolei na terenie osiedla Park Dworski II będzie się znajdować 38 eleganckich, dwukondygnacyjnych domów jednorodzinnych, z których 36 będzie w zabudowie bliźniaczej, a 2 domy będą wolnostojące. W ramach pierwszego etapu oferowanych jest 14 domów, z których 7 ma już nowych właścicieli. Pierwsze domy będą przekazane klientom jeszcze w tym roku.

Najnowsza inwestycja osiedla Viva Garden składa się z 7 budynków wielorodzinnych w niskiej, dwupiętrowej zabudowie oraz 9 domów w zabudowie bliźniaczej. Osiedle oferujące łącznie 147 mieszkań 2-, 3- i 4- pokojowe o metrażach od 30 do 60 mkw. Inwestycja idealna dla klientów szukających mieszkań w programie MdM.

Więcej informacji: http://www.victoriadom.pl/ 
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

manager