Jesteś w: Manager » Real Estate

Nowe Centrum Konferencyjne Kalina****

05.12.2014 19:49  Real Estate
W listopadzie br. na Dolnym Śląsku uruchomiony został nowy, reprezentacyjny obiekt hotelowo-biznesowy: Centrum Konferencyjne Kalina****. Kalina znajduje w jednym z najbardziej znanych i najstarszych w Polsce, przepięknych uzdrowisk - w Lądku Zdroju.

4 gwiazdkowe centrum konferencyjne Kalina jest pierwszym i jedynym obiektem hotelowym o tak wysokiej klasie w tym znanym i chętnie odwiedzanym uzdrowisku.

Centrum Konferencyjne Kalina dysponuje 52 miejscami noclegowymi o wysokim standardzie, znajduje się tam 27 eleganckich, świetnie wyposażonych pokoi, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Obiekt posiada również dobrze wyposażoną siłownię, saunę, gabinet masażu oraz własny pub.

Centrum Konferencyjne Kalina jest doskonale przygotowane do organizacji konferencji i szkoleń. Wygodna i reprezentacyjna sala konferencyjna mieści 60 osób i posiada pełne nowoczesne wyposażenie umożliwiające organizację i prowadzenie różnego rodzaju konferencji, szkoleń, wykładów i pokazów. Sala wyposażona jest m.in. w  projektory multimedialne, mikrofony bezprzewodowe, odtwarzacze CD/DVD, nagłośnienie i flipcharty.

 Właścicielem obiektu jest Dom Mediowy Mediapol. W dniu 28.11.2014r odbędzie się uroczyste otwarcie obiektu. Symboliczną wstęgę przetnie burmistrz miasta – Kazimierz Szkudlarek.Podczas otwarcia będzie można zobaczyć na żywo pokaz billardowy 15-krotnego mistrza świata w trikach billardowych
-Bogdana Wołkowskiego.

Lądek Zdrój to miasto, które jako uzdrowisko znane było już pod koniec XV w.  Miejsce znane jest z radoczynnych cieplic siarczkowych i fluorkowych. Do uzdrowiska przyjeżdżają osoby, które chcą odpocząć w pięknym, spokojnym miejscu z dala od wielkomiejskiego zgiełku oraz kuracjusze ze schorzeniami reumatycznymi, ortopedycznymi i neurologicznymi.


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

manager