Jesteś w: Manager » Real Estate

Nexity stawia na Bemowo

26.05.2014 13:23  Real Estate
Nexity stawia na Bemowo Francuski deweloper Nexity rozpoczyna realizację kolejnego projektu mieszkaniowego na Bemowie. Spółka w dwóch etapach wybuduje przy ul. Batalionów Chłopskich inwestycję nazwaną MY Bemowo.

W ramach pierwszego etapu powstaną 124 mieszkania, które mają być gotowe w I kwartale 2016 roku.

- Dlaczego Bemowo? To jedna z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy. I zarazem najchętniej wybieranych do zamieszkania. Jest to dzielnica ludzi młodych: 60% mieszkańców to osoby poniżej 30. roku życia, które bardzo się   z tym miejscem utożsamiają. Dlatego nasz projekt nazwaliśmy MY Bemowo.       „MY” można też czytać jako: „Modern and Young”, co wyraża również filozofię projektu Nexity - podkreśla Adam Dąbkowski, Dyrektor Generalny Nexity Polska.

MY Bemowo powstanie w zachodniej części Bemowa, przy ul. Batalionów Chłopskich. W dwóch czteropiętrowych budynkach znajdzie się łącznie 300 mieszkań - od 1 do 5-pokojowych - w bogatej gamie metraży: od 30 do 120 m kw. Wszystkie lokale będą posiadały obszerne balkony lub duże tarasy, a te na parterze - duże ogródki. Na ostatnim piętrze znajdą się ekskluzywne penthouse’y z tarasami  o powierzchni od 10 do ponad 100 m kw.
-  Przygotowując koncepcję nowej inwestycji kierowaliśmy się doświadczeniami zdobytymi podczas realizacji naszego poprzedniego projektu - Bianco Bemowo.      W tym uwagami i sugestiami naszych klientów. W MY Bemowo oferujemy jeszcze lepszy produkt, za jeszcze bardzie atrakcyjną cenę, jeszcze bardziej odpowiadający potrzebom konsumentów - przede wszystkich ludzi młodych - dodaje Adam Dąbkowski.
Nexity - wspólnie z projektantami z pracowni GiS Architekci z Warszawy - dążyło    do tego, by przede wszystkim zagwarantować nabywcy jak najwięcej możliwości aranżacji przestrzeni. A więc wyższą od standardowej szerokość pokoju dziennego (3,82 m), możliwość przestawiania ścian działowych, sypialnie nie mniejsze niż         9 m kw., a łazienki nie mniejsze niż 4 m kw. W budynku znajdą się też lokale             z dwoma pionami kuchennymi. Dzięki temu - np. w sytuacji, gdy powiększy się rodzina i zaistnieje konieczność wydzielenia dodatkowego pokoju - jest możliwość zaaranżowania kuchni w innej części mieszkania.
Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 121 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz parking naziemny. Część parterową (od ul. Batalionów Chłopskich) zajmą lokale usługowe. Na terenie inwestycji znajdzie się również plac zabaw oraz miejsca na rowery. Teren będzie ogrodzony, zaś wejście wyposażone w system wideodomofonowy oraz całodobowe stanowisko „concierge” z monitoringiem kamer.
Warto zaznaczyć, że w MY Bemowo aż ponad 50 proc. mieszkań objętych jest rządowym programem MdM (Mieszkanie dla Młodych).
- MY Bemowo to projekt, który łączy ze sobą nowoczesne rozwiązania i młodzieńczą energię. Wprowadza on na polski rynek coś, co nazywamy „stylem Nexity”, a więc maksymalną dbałość o wygodę i interes klienta. Wiemy, jaką siłą nabywczą dysponują młodzi Polacy i jaka jest ich zdolność kredytowa. Dlatego szanujemy każdą ich złotówkę: kupujemy tanio grunty, negocjujemy ceny z podwykonawcami, eliminujemy zbędne koszty, żeby dać dobry jakościowo produkt i maksymalnie dużo metrów w cenie niższej niż konkurencja - podsumowuje Adam Dąbkowski.
W pobliżu MY Bemowo znajduje się Puszcza Kampinoska i Lasek Miejski Bemowo   z bogatą infrastrukturą rowerową i spacerowymi zakątkami. Dodatkowy atutem inwestycji jest dogodna komunikacja z centrum i innymi dzielnicami oraz bliskość wylotowej trasy S-8. Kilkaset metrów inwestycji znajdzie się planowana stacja II linii Metra „Chrzanów”. Walorem lokalizacji jest też bliskość bogatej infrastruktury miejskiej Bemowa (centra handlowe, szkoły, przedszkola, obiekty sportowe itp.).

Nexity to największy we Francji dostawca usług w zakresie budowy i zarządzania nieruchomościami. Nexity od ponad dekady pracuje na rzecz osób prywatnych, firm i samorządów. Działania te obejmują m.in.: budowę, sprzedaż i zarządzanie nieruchomościami (mieszkania, biura, hotele) dla osób prywatnych i firm, tworzenie sieci franchisingowych, rewitalizację obszarów miejskich, doradztwo oraz zarządzanie aktywami. Grupa Nexity ma swoje oddziały we Włoszech, Szwajcarii, Belgii oraz w Polsce.
Pierwszym projektem mieszkaniowym Nexity w Polsce jest Bianco Bemowo, kameralny 4-piętrowy budynek z 49 lokalami, zaprojektowany przez renomowaną pracownię architektoniczną Szymborski & Szymborski, realizowany od czerwca 2013 roku przy ul. Dywizjonu 303 nr 155.
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

manager