Jesteś w: Manager » Pełen relaks

Rezerwuj podróże służbowe

13.04.2013 09:09  Pełen relaks
Travelport wprowadza na rynek nowe internetowe narzędzie do rezerwowania podróży służbowych (Corporate Booking Tool — CBT) dla firm i biur podróży w Polsce.

Produkt nazywa się TripGate™, a opracowany został przez firmę TravelTech, jednego z największych polskich dostawców rozwiązań dla branży turystycznej, zapewnia polskim biurom podróży szereg nowych możliwości.

TripGate to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, które dotychczas nie miały możliwości korzystania z narzędzia do rezerwowania podróży służbowych. To internetowe narzędzie CBT dostępne w polskiej wersji językowej, zapewnia dostęp do ofert lokalnych i globalnych oraz korzyści płynące z doświadczenia firmy Travelport w światowej branży turystycznej.

„Dostrzegliśmy wyraźne zapotrzebowanie na rozwiązanie do rezerwowania podróży służbowych przeznaczone dla firm różnej wielkości, zwłaszcza dla małych i średnich przedsiębiorstw” — powiedział Marcin Pilarski, Dyrektor Zarządzający na region Europy Wschodniej w firmie Travelport. „Jesteśmy przekonani, że firmy w całym kraju docenią możliwości, jakie daje im to nowe rozwiązanie, w tym większą kontrolę nad rezerwowaniem podróży, optymalizację budżetu na podróże i większy komfort użytkowania”.

W ramach wprowadzania TripGate na polski rynek Travelport i TravelTech podjęły współpracę z firmą WecoTravel. Współpraca miała na celu ocenę koncepcji nowego narzędzia CBT oraz przegląd jego funkcji i wydajności.
 
„Połączenie naszej fachowej wiedzy w zakresie internetowych narzędzi rezerwacji z globalnymi treściami Travelport daje nam pewność, że nowe rozwiązanie odbije się szerokim echem w Polsce” — powiedział Marcin Lis, Prezes Zarządu firmy Traveltech, odnosząc się do współpracy z firmą Travelport.

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

manager