Jesteś w: Manager » NewConnect

Madect planuje debiut na NewConnect w 2020 r. 

11.02.2019 11:14  NewConnect
Madect planuje debiut na NewConnect w 2020 r.  Spółka Madect, która odpowiada za produkcję i dystrybucję urządzeń do przeprowadzania testów z wykorzystaniem metody biorezonansu planuje debiut na NewConnect w 2020 roku, podała firma.   

Urządzenia produkowane pod marką Mezator po dwóch latach dystrybucji są obecnie dostępne w ponad 300 placówkach w całym kraju. Urządzenia sprzedawane są także na rynkach zagranicznych.

Zobacz także: Ultimate Games pozyskał 3 mln zł z emisji i zmierza na GPW

"Działamy na ciągle niezagospodarowanym rynku medtech i dzięki temu szybko rośniemy i stworzyliśmy spółkę w pełni skalowalną do międzynarodowego przedsięwzięcia. W zeszłym roku wypracowaliśmy przychody na poziomie  2 mln zł, co stanowi wzrost o blisko 80% rok do roku. Już teraz też widać, że bieżący rok będzie dla nas bardzo dobry, oceniając po portfelu zamówień" - powiedział founder i zarządzający Madect Michał Heller, cytowany w komunikacie. 

Plan na najbliższe kilkanaście miesięcy zakłada wdrożenia w zakresie R&D i wprowadzenie Mezatora do sprzedaży w nowych kanałach np. e-commerce. 

"Trwają już rozmowy z jednym z największych francuskich portali e-commerce, gdzie będzie można kupić urządzenia z logo Mezator. Ponadto, Mezator ma być obecny na 28 krajowych rynkach w Europie gdzie będzie sprzedawany zarówno przez spółki zależne, jak i sieć dystrybutorów" - czytamy w komunikacie. 

Producent urządzeń do biorezonansu na przyszły rok planuje także debiut na New Connect, podano także. 

Madect to spółka założona w Londynie przez polskich przedsiębiorców w 2015 r. z planem produkcji i sprzedaży urządzeń pomiarowo diagnostycznych, które mogą być wykorzystywane u m.in. dietetyków, lekarzy  i naturopatów. Spółka działa na rozwijającym się europejskim rynku technologii medycznych, który rósł średnio o ponad 4% rocznie w ostatnich dziewięciu latach.

Zobacz także: QquarticOn zadebiutuje na NewConnect 18 stycznia

Z urządzeń diagnostycznych chętnie korzystają już mieszkańcy Niemiec, Francji czy Wielkiej Brytanii. Mezator skutecznie podbija też polski rynek, gdzie w ciągu dwóch ostatnich lat zdobył pozycję lidera. Na urządzeniach tej marki wykonuje się już minimum 61 tys. testów rocznie, podsumowano. 


ISBnews


 
Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
Bloober Team SA, Piotr Babieno - Prezes Zarządu, #315 ZE SPÓŁEK   Paweł Szczepanik przedstawia: DŁUGOTERMINOWA ANALIZA INDEKSÓW mWIG40 i sWIG80 | Analiza techniczna
 
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda