Jesienne smaki Grycana

16.09.2013 16:44  Najlepsze restauracje
Po letnich wariacjach smakowych w lodziarniach Grycan – Lody od pokoleń nadszedł czas na Jesienne Smakołyki. Gruszka, wiśnia i orzech włoski to trzy smaki, które dominują w nowej ofercie specjalnej.

Skomponowane na ich bazie desery dostępne będą dla klientów lodziarni na terenie całego kraju już od 16 września.

Kiedy truskawki, maliny i borówki odchodzą w zapomnienie, w menu Polaków zaczynają pojawiać się jesienne smakołyki. Soczyste i lekko kwaśne wiśnie, dojrzałe gruszki i wyjątkowe orzechy włoskie – to one od połowy września rządzić będą w menu lodziarni Grycan, oczywiście w towarzystwie lodów.

W menu dostępnym w 111 lodziarniach na terenie kraju pojawią się trzy nowe pozycje:
Deser „Z wiśniowego sadu” – kulki lodów waniliowych, czekoladowych i sorbetu z wiśni ułożone na ciepłych wiśniach, podane z bitą śmietaną i gęstą polewą czekoladową, posypane płatkami migdałów.
Deser „Spotkanie pod gruszą” – kompozycja ciepłych gruszek oraz lodów śmietankowych, o smaku orzecha włoskiego, sorbetu z gruszek i bitej śmietany. Całość oblana polewą karmelową i posypana kawałkami orzechów włoskich.
Kawa latte macchiato z orzechami – wyśmienita kawa latte macchiato z polewą karmelową i bitą śmietaną, podawana z kulką lodów o smaku orzechów włoskich oraz siekanymi orzechami.
    
Lody marki Grycan powstają w podwarszawskim zakładzie firmy przy użyciu tradycyjnych metod, według sprawdzonych i najlepszych receptur, na bazie śmietanki kremówki i żółtek jaj, z wykorzystaniem wyłącznie najlepszych składników. Bakalie i owoce wykorzystywane do produkcji lodów i sorbetów są starannie selekcjonowane i przygotowywane. Sorbety powstają z najlepszej jakości, ręcznie obieranych i wyciskanych owoców, co gwarantuje im w pełni naturalny smak. Dostępna w lodziarniach Grycan – Lody od pokoleń kawa parzona jest z wyjątkowej, włoskiej mieszanki, wybranej specjalnie przez Elżbietę i Zbigniewa Grycanów.
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

manager