BM Alior Bank - Raport Futures

25.04.2019 09:13  Komentarze giełdowe
BM Alior Bank - Raport Futures Sytuacja rynkowa

Przebieg środowych notowań dla FW20 był istotnie podobny do poprzedzających dwóch sesji. Na wykresie dziennym pojawiła się kolejna świeca szpulka z niewielkim odchyleniem od kursu odniesienia oraz również niewielkim zakresem wahań w trakcie samej sesji. Jedynie wolumen obrotu wyraźniej drgnął w górę, ale część tego wzrostu wynikała z zamykania pozycji, LOP obniżył się dla czerwcowej serii o 1,3 tys. szt.

Wskaźniki AT pozostają w strefach neutralnych, niskie wartości ADX potwierdzają beztrendowy charakter ostatnich ruchów, ATR jest bliski dwuletniego minimum.  Na wykresie 60-min kurs pozostaje w fazie trendu bocznego. Na podstawie ostatnich ekstremów cenowych wsparcie jest określone w pobliżu 2352 pkt., opór przy wartości 2406 pkt. MACD porusza się blisko poziomu równowagi, w strefie neutralnej jest RSI. Również w tym interwale ADX schodzi na bardzo niski pułap.  

Zobacz także: BM Alior Bank - Raport Futures
 
Na rynkach zagranicznych wczorajsza sesja przyniosła niewielką zniżkę, ale zmienność w trakcie sesji również była niska. Zmiana notowań kontraktów terminowych na DAX i SP500 od wczorajszego popołudnia implikuje neutralny początek sesji dla FW20. W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na dane z USA o zamówieniach na dobra trwałego użytku oraz nowych zasiłkach dla bezrobotnych. 
 
FW20 w układzie dziennym
 


FW20 w układzie 60-minutowym


 
BM Alior Bank
 
Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
Popytowe podejście do innowacji   ES-SYSTEM SA, Rafał Gawrylak - Prezes Zarządu, #254 PREZENTACJE WYNIKÓW
 
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

gielda