Jesteś w: Manager » Golf » Aktualności

Golf: Akademia Leadbettera już otwarta

04.06.2010 12:31  Aktualności
Golf: Akademia Leadbettera już otwarta
Na polu Toya G&CC we Wrocławiu właśnie rozpoczęła działalność najbardziej znana akademia golfowa na świecie - David Leadbetter Golf Academy. Sam David Leadbetter jest uznawany za najlepszego trenera, który współpracował z wieloma graczami z najważniejszych tourów świata. Jego innowacyjne i nowoczesne metody treningowe były i są wzorem dla rzeszy trenerów i nauczycieli na całym świecie.

Wszystkie akademie Davida Leadbettera nawiązują bezpośrednio do standardów jej założyciela. Oferują one golfistom w każdym wieku i o różnych umiejętnościach, pełny i najwyższej jakości serwis, gwarantujący im podniesienie umiejętności gry Instruktorzy DLGA przechodzą bardzo intensywny i obszerny trening, mający na celu ich wszechstronne przygotowanie do nauczania. Ukończenie tego kursu gwarantuje klientom, iż serwis, jaki otrzymają, będzie najwyższej jakości, niezależnie od miejsca, w jakim znajduje się dana akademia.

W związku z dynamicznym rozwojem technologii i metodologii nauczania oraz w celu zapewnienia szkolenia najwyższej klasy, wszyscy instruktorzy muszą przechodzić coroczną weryfikację ich wiedzy. Polega ona na wizytach w kwaterze głównej DLGA w Champions Gate w USA, gdzie mogą oni obserwować najlepszych instruktorów w pracy z samym Davidem Leadbetterem na czele.
 

Na polu Toya G&CC głównym instruktorem DLGA będzie Matthew Tipper, który będzie sprawował także funkcję Dyrektora Akademii. Matthew jest związany z DLGA od ponad 15 lat. Po ukończeniu kursu DLGA rozpoczął pracę w Mission Hills w Chinach. Ośrodek ten był w roku 2005 największym centrum golfowym świata. Matthew w przeciągu 2 lat uzyskał stopień Senior Instructor. Podczas swojego pobytu w Chinach regularnie uczestniczył w szkoleniach w Champions Gate, gdzie asystował w lekcjach udzielanych przez Leadbettera oraz jego instruktorów z poziomu Masters. Po pobycie w Chinach Matthew uczył w Korei, gdzie pracował z zawodnikami i zawodniczkami zawodowych tourów. Po pobycie w Azji Mattew przyjął propozycję zbudowania DLGA w Polce, która ma być wiodąca Akademią w tej części Europy, a jej głównym celem ma być szkolenie juniorów.

Źródło - Toya G&CC
golf24.pl

jn

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

manager