Jesteś w: Manager » Akademia ERP

Akademia ERP

11.07.2011 20:21  Akademia ERP
Akademia ERP 17 czerwca br. w Pałacu Sobańskich, w Warszawie Sage i Krajowa Izba Gospodarcza zainaugurowały Akademię ERP. Jest to pierwszy ogólnopolski cykl spotkań biznesowych, podczas których specjaliści oraz praktycy dyskutują na temat najważniejszych zagadnień z dziedziny zarządzania przedsiębiorstwem. „Natłok informacji – kiedy szansa, kiedy zagrożenie?” to pytanie, które stanowiło oś dyskusji moderowanej przez trzech wybitnych ekspertów: Tadeusza Mosza – publicysty, komentatora gospodarczego i ekonomicznego, autora wielu popularnych programów radiowych i telewizyjnych, Andrzeja Fesnaka – wykładowcę akademickiego, specjalistę w zakresie finansów oraz Piotra Senatora – eksperta w dziedzinie systemów ERP.
W pierwszej Akademii ERP wzięło udział 20 osób związanych z biznesem, reprezentujących firmy z różnych branż. W kameralnym gronie eksperci oraz uczestnicy toczyli dyskusję na temat szansi zagrożeń, jakie niesie za sobą wszechobecny nadmiar informacji.
Akademia moderowana była przez Tadeusza Mosza, komentatora gospodarczo-finansowego, autora setek programów o tematyce gospodarczej i biznesowej, m.in. „Plus Minus” i „EKG” oraz dr Andrzeja Fesnaka, eksperta z dziedziny finansów, jednego z najlepszych polskich trenerów o specjalizacji: biznes, finanse i umiejętności interpersonalne. Ze strony Partnera Strategicznego – firmy Sage, gościem był Piotr Senator, ekspert w dziedzinie systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem.
Każdy z prelegentów starał się zaprezentować inną optykę podejścia do tematu przewodniego. Tadeusz Mosz przedstawił podejście ekonomiczne, Andrzej Fesnak do zagadnienia podszedł  z perspektywy finansów, natomiast Piotr Senator omówił problematykę z punktu widzenia przydatności i wykorzystania systemów ERP. Prowadzący zachęcali uczestników do zabierania głosu, co sprawiło, że całość spotkania opierała się na ożywionej dyskusji ekspertów ze zgromadzonymi na sali praktykami.
„Mam nadzieję, że zainaugurowana w piątek Akademia ERP stanie się znaczącą, na mapie polskiego biznesu, platformą wymiany wiedzy i doświadczenia dla managerów średnich i dużych przedsiębiorstw. Sukces pierwszego spotkania dobrze wróży na przyszłość.” – powiedział Piotr Senator, Product Manager w firmie Sage.
„Krajowa Izba Gospodarcza – Partner Wspierający Akademię ERP, wspiera aktywnie tego rodzaju przedsięwzięcia, mając przede wszystkim na względzie rozwój polskich przedsiębiorstw” – skomentował Mieczysław Bąk, Zastępca Sekretarza Generalnego Krajowej Izby Gospodarczej.
Wśród uczestników spotkania rozlosowano iPad 2, oraz dwie prenumeraty magazynu Manager. Każdy z gości otrzymał także dyplom ukończenia Akademii ERP, najnowszą książkę dr Andrzeja Fesnaka, pt. „Jakie decyzje finansowe podejmują bogaci i dlaczego biedni robią błędy, działając inaczej” oraz szereg praktycznych upominków.
Kolejna Akademia ERP odbędzie się w Poznaniu. Data oraz szczegóły spotkania pojawią się już wkrótce na stronie internetowej, działającej pod adresem www.akademiaerp.pl.
Partnerem Wspierającym Akademii ERP jest Krajowa Izba Gospodarcza, największa organizacja samorządu gospodarczego w Polsce. Istnieje od roku 1990 skupiając ponad 150 różnych organizacji biznesowych. KIG działa na rzecz nowoczesnego rozwoju przedsiębiorczości oraz bierze aktywny udział w tworzeniu warunków sprzyjających prowadzeniu działalności gospodarczej. http://www.kig.pl.

Partnerem Strategicznym Akademii ERP jest firma Sage sp. z o.o. – wiodący producent oprogramowania wspomagającego zarządzanie w Polsce, wchodzący w skład Sage Group plc – jednego z trzech największych dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie na całym świecie.  http://www.sage.com.pl

bg
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

manager