Jesteś w: Manager » Akademia ERP

Akademia ERP

14.06.2011 20:33  Akademia ERP
 Akademia ERP Akademia ERP z udziałem  Tadeusza Mosza, Andrzeja Fesnaka i Piotra Senatora.

Startuje Akademia ERP - pierwszy ogólnopolski cykl spotkań biznesowych, poświęconych ważnym zagadnieniom z dziedziny zarządzania przedsiębiorstwem, frapującym, ale i fascynującym każdego managera.  Dwie perspektywy spojrzenia na przedsiębiorstwo - makro i mikroekonomiczne.  Gospodarka, jej wzrost i zależności pomiędzy popytem a podażą, czy  poziom zatrudnienia, inflacji, wielkość konsumpcji, a z drugiej zachowanie indywidualnych podmiotów gospodarczych, analiza dóbr i rynków wsparte zostaną praktycznymi informacjami z dziedziny ERP.

Pierwsza Akademia ERP odbędzie się 17 czerwca br. pod fascynującym tematem: Natłok informacji – kiedy szansa, kiedy zagrożenie? Tematowi  przewodniemu będą towarzyszyć następujące zagadnienia:
Rozpoznanie momentu inwestycji w przedsiębiorstwie
Skala i rozmach działalności
Biznes globalny a biznes lokalny
Biznes wirtualny
Reguła 24/7
Edukacja firm
Czasowość

Spotkania prowadzone są przez Tadeusza Mosza, eksperta z dziedziny makroekonomii, komentatora sytuacji gospodarczej w kontekście makroekonomicznym, autora wielu programów o tematyce ekonomicznej m.in. „Plus Minus” i „EKG” oraz Andrzeja Fesnaka, eksperta z dziedziny finansów , jednego z najlepszych polskich trenerów o specjalizacji: biznes, finanse i umiejętności interpersonalne. Ze strony Partnera Strategicznego – firmy Sage, producenta oprogramowania i systemów informatycznych – gościem będzie Pan Piotr Senator, ekspert z dziedziny ERP.

Akademie skierowane są do kadry zarządzającej najwyższego szczebla w średnich i dużych przedsiębiorstwach –  Prezesów, Członków Zarządu, Dyrektorów Finansowych i Dyrektorów Działów IT. Spotkania będą odbywać się w kameralnym gronie (do 25 osób) i będą opierać się na aktywnym uczestnictwie wszystkich zgromadzonych. Podczas spotkań uczestnicy będą zachęcani przez prowadzących do dzielenia się poglądami oraz doświadczeniami zawodowymi.

W pierwszym roku funkcjonowania Akademii ERP zaplanowano pięć spotkań. Dwa pierwsze odbędą się w Warszawie, pozostałe we Wrocławiu, Katowicach i Gdańsku. Tematyka każdego opiera się na trzech filarach – makroekonomii, finansach i systemach ERP. Są to bowiem najważniejsze zagadnienia, stanowiące podstawę działania i rozwoju dużego  przedsiębiorstwa.

Szczegółowe informacje o Akademii ERP:

Data: 17 czerwca 2011.
Miejsce: Klub Polskiej Rady Biznesu, Pałac Sobańskich, Aleje Ujazdowskie 13, 00-567 Warszawa
Warunki uczestnictwa: Uczestnictwo w Akademiach ERP nie wymaga żadnej opłaty. Warunkiem wzięcia udziału w Akademii ERP jest wypełnienie formularza rejestracyjnego i otrzymanie potwierdzenia uczestnictwa. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.
W celu zarejestrowania się proszę kliknąć na: Formularz rejestracyjny

Partnerzy  Akademii ERP:
Partner Strategiczny: Sage sp. z o.o
Partner Wspierający: Krajowa Izba Gospodarcza


Partnerzy Medialni:
•    Manager
•    Newsweek.pl
•    Forbes.pl
•    ERP-view.pl
•    BeConnected.pl
•    ERP24.pl  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

  • Inwestycja w system ERP wymaga rzetelnej analizy.

    ~inwestor22   (27 marca 2014 o 01:22)   Zgłoś spam
    Oceń komentarz:
    50%

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

manager