Jesteś w: Manager » Golf » Sprzęt golfowy

Golfotron - domowy symulator golfa

14.01.2009 14:33  Sprzęt golfowy
Golfotron - domowy symulator golfa
Za oknem zima, ale to wcale nie oznacza, że musisz przestać pracować nad uderzeniem. Golfotron to symulator golfa, który zapewni ci relaks i realistyczną grę w domowym zaciszu. W myśl zasady, że praktyka czyni mistrza, teraz możesz ćwiczyć do upadłego.

Wielu golfistów narzeka na to, że nie może zagrać ze względu na złe warunki pogodowe. Teraz taka wymówka nie wystarczy.  Golfotron to fenomenalne urządzenie, które pozwoli ci zagrać w prawdziwego golfa we własnym domu. Na pewno chciałbyś spróbować swoich sił, grając na największych i najsłynniejszych na świecie polach golfowych. Nic prostszego.
 

Przygotuj swoje kije golfowe, podłącz urządzenie do  komputera lub laptopa i zagraj z profesjonalistami. Urządzenie ma wbudowany analizator uderzeń, który pozwala  przestudiować i zmodyfikować technikę niezależnie który kij wybierzesz.. Dzięki kamerze, zlokalizowanej za plecami gracza, można zobaczyć lot piłki, która przemierza wirtualne otoczenie. Golfotron to doskonały sposób na wydanie naprawdę sporych pieniędzy, jeśli tylko je masz....

 


an
inwestycje.pl
 
------------------------------
Zdjęcia pobrane ze strony: golfotron.com

 
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

manager